Háčkované hračky

Hrýzadlo kvietky

Tyrkysovo - svetlomodro - zelená kombinácia...
Hrýzadlo – kvietky je hračka, ktorú ocenia už aj najmenšie detičky, vďaka dobrej možnosti uchopenia a lákavým farbám. Hrýzadlo je vyrobené z nelakovaného, nefarbeného a nemoreného dreveného krúžku (70/50 mm) a guličiek (10 mm) a 100% bavlny s OEKO-TEX certifikátom. Jednotlivé kvety, obháčkovanie krúžku a retiazku viem vyrobiť v rôznych farebných kombináciách podľa Vašich predstáv. Túto háčkovanú hračku je možné použiť ako uchopovaciu pomôcku pre najmenšie detičky, kde dieťatko spoznáva rôzne materiály, povrchy, farby a tvary (drevo, bavlna, hladké, drsné, vzorované, ...) alebo pri prerezávaní zúbkov, kde sa pri hrýzení masírujú ďasná. Vhodná je aj ako hračka pre nosené deti v šatke alebo nosiči. Hračka sa skladá z čiastočne obháčkovaného dreveného krúžku, troch háčkovaných kvetov a retiazky na zavesenie, ukončenej drevenými guličkami. Retiazku je možne dať dole.

Odporúčam prať v rukách vo vlažnej vode, bez použitia chemických prostriedkov, keďže si hračku dieťatko môže dávať do pusy. Jemné chĺpky na priadzi nie sú na závadu. Je vhodné, ak hračku vždy skontrolujete, kým ju dáte dieťatku.

V prípade akéhokoľvek poškodenia prestaňte hračku používať. V prípade otázok, nejasností, rád, postrehov, nových námetov alebo inšpirácií nás kontaktujte.

Cena: 7.00 €
tyrkysová, svetlomodrá, zelená
KÓD: KVIET_P21_P02_P11
Ihneď k odberu