Háčkované hračky

Húsenica

Pestrofarebná húsenica - hrkálka...
Hrkálka húsenica je malá milá potvorka, ktorú ocenia už aj najmenšie detičky, vďaka dobrej možnosti uchopenia a lákavým farbám. Je to dobrý kamarát pri zaspávaní, ktorého si detičky môžu držať v rúčke ale aj ako hojdací / hrkajúci kamarát pri hre. Je ľahučká a príjemná na dotyk. Húsenička je vyrobená z nelakovaných, nefarbených a nemorených drevených guličiek (18, 20, 22, 25 mm), plastovej hrkálky - hlavička (28 mm), dreveného krúžku (34/20 mm) a 100% bavlny s OEKO-TEX certifikátom. Húsenicu viem vyrobiť v rôznych farebných kombináciách podľa Vašich predstáv. Túto háčkovanú hračku je možné použiť ako uchopovaciu pomôcku pre najmenšie detičky, ako závesnú dekoráciu do postieľky alebo kočiara. Vhodná je aj ako hračka pre nosené deti v šatke alebo nosiči. Hračka sa skladá z obháčkovaných guličiek a hrkálky, háčkovaného kvetu – golierika a retiazky na zavesenie (odnímateľná).

Odporúčam prať v rukách vo vlažnej vode, bez použitia chemických prostriedkov, keďže si hračku dieťatko môže dávať do pusy. Jemné chĺpky na priadzi nie sú na závadu. Je vhodné, ak hračku vždy skontrolujete, kým ju dáte dieťatku.

V prípade akéhokoľvek poškodenia prestaňte hračku používať. V prípade otázok, nejasností, rád, postrehov, nových námetov alebo inšpirácií nás kontaktujte.

Cena: 9.00 €
pestrofarebná,
KÓD: HUSEN_all
Vyrobím do 3 dní