Háčkované hračky

Chrobáčik - hrkálka

Svetložltý chrobáčik s červeným golierikom...
Hračka chrobáčik je malá milá potvorka, ktorú ocenia už aj najmenšie detičky, vďaka dobrej možnosti uchopenia a lákavým farbám. Je to dobrý kamarát pri zaspávaní, ktorého si detičky môžu držať v rúčke ale aj ako hojdací / hrkajúci kamarát pri hre. Je ľahučký a príjemný na dotyk. Chrobáčik je vyrobený z nelakovaných, nefarbených a nemorených drevených guličiek (18 mm a 25 mm) alebo plastovej hrkálky (24 mm) a drevenej guličky (18 mm) a 100% bavlny s OEKO-TEX certifikátom. Chrobáčika viem vyrobiť v rôznych farebných kombináciách podľa Vašich predstáv. Túto háčkovanú hračku je možné použiť ako uchopovaciu pomôcku pre najmenšie detičky, ako závesnú dekoráciu do postieľky alebo kočiara. Vhodná je aj ako hračka pre nosené deti v šatke alebo nosiči. Hračka sa skladá z obháčkovaných guličiek (alebo hrkálky a drevenej guličky), háčkovaného kvetu – golierika a klipu na zavesenie (odnímateľný).

Odporúčam prať v rukách vo vlažnej vode, bez použitia chemických prostriedkov, keďže si hračku dieťatko môže dávať do pusy. Jemné chĺpky na priadzi nie sú na závadu. Je vhodné, ak hračku vždy skontrolujete, kým ju dáte dieťatku.

V prípade akéhokoľvek poškodenia prestaňte hračku používať. V prípade otázok, nejasností, rád, postrehov, nových námetov alebo inšpirácií nás kontaktujte.

Cena: 7.50 €
svetložltá, červená
KÓD: CHROB_P19_P12
Vyrobím do 3 dní