Háčkované hračky

Hrýzadlo - mašlička

Svetlučká žlto - modrá kombinácia...
Hrýzadlo-mašlička je hračka, ktorú ocenia už aj najmenšie detičky, vďaka dobrej možnosti uchopenia a lákavým farbám. Hrýzadlo je vyrobené z nelakovaných, nefarbených a nemorených drevených guličiek (12 mm, 14 mm, 20 mm a 25 mm), krúžkov (34/20 mm a 70/50 mm) a 100% bavlny s OEKO-TEX certifikátom. Obháčkovanie guličiek, mašličku a retiazku viem vyrobiť v rôznych farebných kombináciách podľa Vašich predstáv. Túto háčkovanú hračku je možné použiť ako uchopovaciu pomôcku pre najmenšie detičky, kde dieťatko spoznáva rôzne materiály, povrchy, farby a tvary (drevo, bavlna, hladké, drsné, vzorované, ...) alebo pri prerezávaní zúbkov, kde sa pri hrýzení masírujú ďasná. Vhodná je aj ako hračka pre nosené deti v šatke alebo nosiči. Túto „pomôcku“ využijú maminy aj pri dojčení, kde si guličky dieťatko žmolí v rúčkach a nerozptyľuje sa inými podnetmi. Hračka sa skladá z obháčkovaných aj neobháčkovaných drevených guličiek, drevených krúžkov, retiazky a háčkovanej mašličky.

Odporúčam prať v rukách vo vlažnej vode, bez použitia chemických prostriedkov, keďže si hračku dieťatko môže dávať do pusy. Jemné chĺpky na priadzi nie sú na závadu. Je vhodné, ak hračku vždy skontrolujete, kým ju dáte dieťatku.

V prípade akéhokoľvek poškodenia prestaňte hračku používať. V prípade otázok, nejasností, rád, postrehov, nových námetov alebo inšpirácií nás kontaktujte.

Cena: 8.50 €
svetložltá, svetlomodrá
KÓD: MASLI_S10_S50
Vyrobím do 3 dní