Háčkované hračky

Hrýzadlo-kruhy

Svetloružovo - olivové hrýzadlo
Hrýzadlo - kruhy je hračka, ktorú ocenia už aj najmenšie detičky, vďaka dobrej možnosti uchopenia a lákavým farbám. Hrýzadlo je vyrobené z nelakovaných, nefarbených a nemorených drevených guličiek (14 mm, 20 mm a 25 mm), krúžkov(34/20 mm a 70/50 mm) a prívesku (kvietok, rybka, sloník, sovička, vtáčik) a 100% bavlny s OEKO-TEX certifikátom. Obháčkovanie guličiek a retiazku viem vyrobiť v rôznych farebných kombináciách podľa Vašich predstáv. Túto háčkovanú hračku je možné použiť ako uchopovaciu pomôcku pre najmenšie detičky, kde dieťatko spoznáva rôzne materiály, povrchy, farby a tvary (drevo, bavlna, hladké, drsné, vzorované, ...) alebo pri prerezávaní zúbkov, kde sa pri hrýzení masírujú ďasná. Vhodná je aj ako hračka pre nosené deti v šatke alebo nosiči. Túto „pomôcku“ využijú maminy aj pri dojčení, kde si guličky dieťatko žmolí v rúčkach a nerozptyľuje sa inými podnetmi. Hračka sa skladá z obháčkovaných aj neobháčkovaných drevených guličiek a drevených krúžkov, dreveného prívesku, retiazky, odnímateľného klipu na prichytenie a mašličky.

Odporúčam prať v rukách vo vlažnej vode, bez použitia chemických prostriedkov, keďže si hračku dieťatko môže dávať do pusy. Jemné chĺpky na priadzi nie sú na závadu. Je vhodné, ak hračku vždy skontrolujete, kým ju dáte dieťatku.

V prípade akéhokoľvek poškodenia prestaňte hračku používať. V prípade otázok, nejasností, rád, postrehov, nových námetov alebo inšpirácií nás kontaktujte.

Cena: 11.20 €
svetloružová, olivová
KÓD: KRUHY_S04_S01
Vyrobím do 3 dní