Háčkované hračky

Kojonáhrdelník

Krásny akvamarínový kojonáhrdelník...
Kojonáhrdelník je pomôcka, ozdoba a hračka zároveň, ktorú ocenia už aj najmenšie detičky, vďaka dobrej možnosti uchopenia a lákavým farbám. Náhrdelník je vyrobený z nelakovaných, nefarbených a nemorených drevených guličiek (25, 22, 20, 18, 16, 14, 12 a 10 mm) a 100% bavlny s OEKO-TEX certifikátom. Obháčkovanie guličiek a retiazku viem vyrobiť v rôznych farebných kombináciách podľa Vašich predstáv. Túto háčkovanú ozdobu je možné použiť ako uchopovaciu pomôcku pre najmenšie detičky, kde dieťatko spoznáva rôzne materiály, povrchy, farby a tvary (drevo, bavlna, hladké, drsné, vzorované, ...) alebo pri prerezávaní zúbkov, kde sa pri hrýzení masírujú ďasná. Ocenia ho aj mamičky detičiek, ktoré sa pri kojení alebo zaspávaní upokojujú štípaním a žmolením maminy ;). Vhodná je pre nosené deti v šatke alebo nosiči. Ako ináč, je vhodný aj ako náhrdelník, ktorý dotvorí outfit maminy. Náhrdelník sa skladá z obháčkovaných aj neobháčkovaných drevených guličiek a retiazky. Nenechávajte sa dieťatko hrať s náhrdelníkom samo, keďže retiazka je dlhá a tenká.

Odporúčam prať v rukách vo vlažnej vode, bez použitia chemických prostriedkov, keďže si hračku dieťatko môže dávať do pusy. Jemné chĺpky na priadzi nie sú na závadu. Je vhodné, ak hračku vždy skontrolujete, kým ju dáte dieťatku.

V prípade akéhokoľvek poškodenia prestaňte hračku používať. V prípade otázok, nejasností, rád, postrehov, nových námetov alebo inšpirácií nás kontaktujte.

Cena: 11.50 €
odtiene zelenej, odtiene ružovej
KÓD: KOJON_Dx1_D14_S18_S21S01_S04
Vyrobím do 3 dní