Háčkované hračky

Pavúčik auroráčik

Pavúčik vyrobený z ústrižkov zo šatky Didymos Indio Aurora...
Hračka pavúčik je malá milá potvorka, ktorú ocenia už aj najmenšie detičky, vďaka dobrej možnosti uchopenia a lákavým farbám. Je to dobrý kamarát pri zaspávaní, ktorého si detičky môžu držať v rúčke ale aj ako hojdací / hrkajúci kamarát pri hre. Je ľahučký a príjemný na dotyk. Pavúčik je vyrobený z plastovej hrkálky (24 mm), bezpečnostných očí, poťahovaných gombíkov, dutého vlákna a 100% bavlny s OEKO-TEX certifikátom. Chrobáčika viem vyrobiť v rôznych farebných kombináciách podľa Vašich predstáv s alebo bez gombíkov aj z vlastných šatkových zvyškov. Túto háčkovanú hračku je možné použiť ako uchopovaciu pomôcku pre najmenšie detičky, ako závesnú dekoráciu do postieľky alebo kočiara. Vhodná je aj ako hračka pre nosené deti v šatke alebo nosiči, pretože môže ladiť s Vašou šatkou/nosičom ;). Hračka sa skladá z obháčkovanej plastovej hrkálky s bezpečnostnými očami a háčkovanými pohyblivými tykadielkami (hlavička), háčkovaného telíčka vyplneného dutým vláknom a dozdobeného šatkou poťahovanými gombíkmi, háčkovaných dutiniek – pohyblivé nožičky (potiahnutím sa jedna nôžka predĺži a druhá skráti) a očkom na zavesenie.

Odporúčam prať v rukách vo vlažnej vode, bez použitia chemických prostriedkov, keďže si hračku dieťatko môže dávať do pusy. Jemné chĺpky na priadzi nie sú na závadu. Je vhodné, ak hračku vždy skontrolujete, kým ju dáte dieťatku.

V prípade akéhokoľvek poškodenia prestaňte hračku používať. V prípade otázok, nejasností, rád, postrehov, nových námetov alebo inšpirácií nás kontaktujte.

Cena: 10.00 €
odtiene modrej , odtiene ružovej
KÓD: PAVUK_D14_S18_S50_S30_S55
Vyrobím do mesiaca