Háčkované hračky

Krúžok

Len tak do rúčky...
Hračka krúžok je hrýzadlo, „uchopovadlo“ a „navliekadlo“ zároveň. Ocenia ju už aj najmenšie detičky. Vďaka dobrej možnosti uchopenia a lákavým farbám rozvýjajú zmysli dieťatka – hmat, zrak. Hrýzadlo je vyrobené z nelakovaných, nefarbených a nemorených drevených guličiek (16 mm a 20 mm) a 100% bavlny s OEKO-TEX certifikátom. Obháčkovanie guličiek a retiazku viem vyrobiť v rôznych farebných prevedeniach podľa Vašich predstáv. Túto háčkovanú hračku je možné použiť ako uchopovaciu pomôcku pre najmenšie detičky, kde dieťatko spoznáva rôzne materiály, povrchy, farby a tvary (drevo, bavlna, hladké, drsné, vzorované, ...) alebo pri prerezávaní zúbkov, kde sa pri hrýzení masírujú ďasná. V prípade záujmu môžem vložiť do krúžku aj hrkálku – pre rozvoj ďalšieho zmyslu – sluch a taktiež doplniť retiazku na zavesenie napr. na nosič/šatku, do postieľky alebo kočiara. Túto „pomôcku“ využijú maminy aj pri dojčení, kde si guličky dieťatko žmolí v rúčkach a nerozptyľuje sa inými podnetmi. Väčšie detičky môžu krúžok navliekať alebo viac krúžkov skladať na seba.

Odporúčam prať v rukách vo vlažnej vode, bez použitia chemických prostriedkov, keďže si hračku dieťatko môže dávať do pusy. Jemné chĺpky na priadzi nie sú na závadu. Je vhodné, ak hračku vždy skontrolujete, kým ju dáte dieťatku.

V prípade akéhokoľvek poškodenia prestaňte hračku používať. V prípade otázok, nejasností, rád, postrehov, nových námetov alebo inšpirácií nás kontaktujte.

Cena: 8.00 €
rôznofarebné,
KÓD: KRUZO_vzor
Vyrobím do 3 dní