Háčkované hračky

Včielka

Žlto - čierna malá pomocníčka...
Kľúčenka včielka pre „usilovníkov„ je malá milá potvorka, ktorá svojimi hravými farbami rozveselí Vaše kľúče, kabelku, či peňaženku, prípadne zabaví dieťatko, ak potrebujete na rýchlo niečo „vybaviť“. Je to tiež dobrá kamarátka, ktorú si detičky môžu držať v rúčke a zabávať sa hrkaním alebo skúmaním nožičiek, či krídel včielky. Je ľahučká a príjemná na dotyk. Včielka je vyrobená z nelakovaných, nefarbených a nemorených drevených guličiek (16 mm, 20 mm a 8 mm) a plastovej hrkálky (24 mm) a 100% bavlny s OEKO-TEX certifikátom. Včielku viem vyrobiť v rôznych farebných kombináciách podľa Vašich predstáv. Túto háčkovanú kľúčenku je možné použiť ako uchopovaciu pomôcku pre väčšie detičky, ako závesnú dekoráciu do postieľky, kočiara, na kabelku alebo kľúče. Hračka sa skladá z obháčkovaných guličiek a obháčkovanej hrkálky, háčkovaných nožičiek a krídelok.

Odporúčam prať v rukách vo vlažnej vode, bez použitia chemických prostriedkov, keďže si hračku dieťatko môže dávať do pusy. Jemné chĺpky na priadzi nie sú na závadu. Je vhodné, ak hračku vždy skontrolujete, kým ju dáte dieťatku.

V prípade akéhokoľvek poškodenia prestaňte hračku používať. V prípade otázok, nejasností, rád, postrehov, nových námetov alebo inšpirácií nás kontaktujte.

Cena: 7.00 €
žltá, čierna
KÓD: VCIEL_S10_S16_S17
Vyrobím do 3 dní