Háčkované hračky

Hrkálka cumlík mini

Odtiene žltej...
Hrkálka cumlík mini je malá milá hračka, ktorú ocenia už aj najmenšie detičky, vďaka dobrej možnosti uchopenia, lákavým farbám a zvuku hrkálky. Je ľahučká a príjemná na dotyk. Hrkálka je vyrobená z plastovej hrkálky (24 mm), nelakovaného, nefarbeného a nemoreného dreveného krúžku (34/20 mm) a guličiek (10 mm) a 100% bavlny s OEKO-TEX certifikátom. Cumlík viem vyrobiť v rôznych farebných kombináciách podľa Vašich predstáv. Túto háčkovanú hračku je možné použiť ako uchopovaciu pomôcku pre najmenšie detičky, ako závesnú dekoráciu do postieľky alebo kočiara. Vhodná je aj ako hračka pre nosené deti v šatke alebo nosiči. Hračka sa skladá z obháčkovanej hrkálky, háčkovaného kvetu a odnímateľnej retiazky na zavesenie s drevenými guličkami.

Odporúčam prať v rukách vo vlažnej vode, bez použitia chemických prostriedkov, keďže si hračku dieťatko môže dávať do pusy. Jemné chĺpky na priadzi nie sú na závadu. Je vhodné, ak hračku vždy skontrolujete, kým ju dáte dieťatku.

V prípade akéhokoľvek poškodenia prestaňte hračku používať. V prípade otázok, nejasností, rád, postrehov, nových námetov alebo inšpirácií nás kontaktujte.

Cena: 7.00 €
svetložltá, žltá
KÓD: CUMMI_S10_S11
Ihneď k odberu