Háčkované hračky

Pán sloník

Pestrofarebný pán sloník...
Hrkálka pán/slečna sloník sú malé milé potvorky, ktoré ocenia už aj najmenšie detičky, vďaka dobrej možnosti uchopenia a lákavým farbám. Je to dobrý kamarát/ka pri zaspávaní, ktorého si detičky môžu držať v rúčke ale aj ako hrkajúci kamarát pri hre. Je ľahučký a príjemný na dotyk. Sloník je vyrobený z nelakovaných, nefarbených a nemorených drevených guličiek (20 mm, 22 mm, 25 mm a 16 mm) a plastovej hrkálky (38 mm) a 100% bavlny s OEKO-TEX certifikátom. Pána/slečnu sloníka viem vyrobiť v rôznych farebných kombináciách podľa Vašich predstáv. Túto háčkovanú hračku je možné použiť ako uchopovaciu pomôcku pre najmenšie detičky, ako závesnú dekoráciu do postieľky alebo kočiara. Hračka sa skladá z obháčkovaných guličiek a hrkálky, háčkovaného motýlika, háčkovanej sukničky a šnúrky na zavesenie.

Odporúčam prať v rukách vo vlažnej vode, bez použitia chemických prostriedkov, keďže si hračku dieťatko môže dávať do pusy. Jemné chĺpky na priadzi nie sú na závadu. Je vhodné, ak hračku vždy skontrolujete, kým ju dáte dieťatku.

V prípade akéhokoľvek poškodenia prestaňte hračku používať. V prípade otázok, nejasností, rád, postrehov, nových námetov alebo inšpirácií nás kontaktujte.

Cena: 9.00 €
pestrofarebná,
KÓD: SLONI_S10_S31_S19_S51_S28_S50_S53
Vyrobím do týždňa