Háčkované hračky

Set jesenný MIX

Veselý jesenný MIX setík...
Set kojonáhrdelník , náramok a náušničky sú nie len krásnym doplnkom ale aj pomôcka, ozdoba a hračka zároveň, ktorú ocenia už aj najmenšie detičky, vďaka dobrej možnosti uchopenia a lákavým farbám. Náhrdelník je vyrobený z nelakovaných, nefarbených a nemorených drevených guličiek (25, 22, 20, 18, 16, 14, 12 a 10 mm), náramok je vyrobený z nelakovaných, nefarbených a nemorených drevených guličiek (12 mm, 14/16/18 mm a 20/22/25 mm) a naúšnice sú vyrobené z nelakovaných, nefarbených a nemorených drevených guličiek (10 mm, 12mm a 14 mm), a 100% bavlny s OEKO-TEX certifikátom. Obháčkovanie guličiek a retiazku viem vyrobiť v rôznych farebných kombináciách podľa Vašich predstáv. Tieto háčkované ozdoby je možné použiť ako uchopovaciu pomôcku pre najmenšie detičky, kde dieťatko spoznáva rôzne materiály, povrchy, farby a tvary (drevo, bavlna, hladké, drsné, vzorované, ...) alebo pri prerezávaní zúbkov, kde sa pri hrýzení masírujú ďasná. Ocenia ho aj mamičky detičiek, ktoré sa pri kojení alebo zaspávaní upokojujú štípaním a žmolením maminy ;). Vhodná je pre nosené deti v šatke alebo nosiči. Ako ináč, je vhodný aj ako náhrdelník, ktorý dotvorí outfit maminy. Náhrdelník sa skladá z obháčkovaných aj neobháčkovaných drevených guličiek a retiazky. Nenechávajte sa dieťatko hrať s náhrdelníkom alebo náramkom samo, keďže retiazka je dlhá a tenká. Odporúčam prať v rukách vo vlažnej vode, bez použitia chemických prostriedkov, keďže si hračku dieťatko môže dávať do pusy. Jemné chĺpky na priadzy nie sú na závadu. Je vhodné, ak hračku vždy skontrolujete, kým ju dáte dieťatku. Pre výber farebnej kombinácie ma kontaktujte súkromnou správou alebo zadajte v poznámke. Set je vyrobený podľa požiadavky milej zákazníčky Maťky.

Odporúčam prať v rukách vo vlažnej vode, bez použitia chemických prostriedkov, keďže si hračku dieťatko môže dávať do pusy. Jemné chĺpky na priadzi nie sú na závadu. Je vhodné, ak hračku vždy skontrolujete, kým ju dáte dieťatku.

V prípade akéhokoľvek poškodenia prestaňte hračku používať. V prípade otázok, nejasností, rád, postrehov, nových námetov alebo inšpirácií nás kontaktujte.

Cena: 27.00 €
odtiene oranžovej, odtiene hnedej
KÓD: SETMI_S11_S28_S21_S22_S23
Vyrobím do 2 týždňov