Háčkované hračky

Náramok

Béžovo - hnedá kombinácia...
Náramok je pomôcka, ozdoba a hračka zároveň, ktorú ocenia už aj najmenšie detičky, vďaka dobrej možnosti uchopenia a lákavým farbám. Náramok je vyrobený z nelakovaných, nefarbených a nemorených drevených guličiek (12 mm, 14/16/18 mm a 20/22/25 mm), krúžku (34/20 mm) a 100% bavlny s OEKO-TEX certifikátom. Obháčkovanie guličiek a retiazku viem vyrobiť v rôznych farebných kombináciách podľa Vašich predstáv. Túto háčkovanú hračku je možné použiť ako uchopovaciu pomôcku pre najmenšie detičky, kde dieťatko spoznáva rôzne materiály, povrchy, farby a tvary (drevo, bavlna, hladké, drsné, vzorované, ...) alebo pri prerezávaní zúbkov, kde sa pri hrýzení masírujú ďasná. Vhodná je pre nosené deti v šatke alebo nosiči, kde sa môže upevniť priamo na pás šatky/nosiča. Ako ináč, je vhodný aj ako náramok, ktorý dotvorí outfit maminy. Hračka sa skladá z obháčkovaných aj neobháčkovaných drevených guličiek, dreveného prechodzieho krúžku s retiazkami a drevenými guličkami a retiazky na upevnenie. Retiazky z krúžku je možné dať dole a štýlový náramok pre mamku je na svete.

Odporúčam prať v rukách vo vlažnej vode, bez použitia chemických prostriedkov, keďže si hračku dieťatko môže dávať do pusy. Jemné chĺpky na priadzi nie sú na závadu. Je vhodné, ak hračku vždy skontrolujete, kým ju dáte dieťatku.

V prípade akéhokoľvek poškodenia prestaňte hračku používať. V prípade otázok, nejasností, rád, postrehov, nových námetov alebo inšpirácií nás kontaktujte.

Cena: 9.00 €
béžová, hnedá
KÓD: NARAM_S23_S18
Vyrobím do 3 dní